Last Minute - Bulharsko, Achtopol

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Po Grécku voniaci Achtopol

Achtopol je pôvodom grécke mestečko, ktoré veľa vecami pripomína Sozopol, alebo Nesebar a je zároveň aj najstaršie prímorské stredisko Bulharska.

Patrí medzi kľudné rybárske centrá  vhodné pre potápanie a milovníkov prírodných krás. Slávnu históriu mesta pripomínajú zvyšky hradieb a archeologické vykopávky.

Krásné pláže Achtopolu

Okrem centrálnej pláže dlhej 2 km sa v priľahlých skalnatých útesoch ukrývajú ešte stovky malých súkromných pláží. Vďaka južnej polohe mesta sa odtiaľto rýchlo a ľahko dostanete  do neďalekého Istanbulu.

Starí Gréci ho nazývali Mesto šťastia. Malý prístav, zátoky obklopené útesmi a čiernomorské domy. To je Achtopol.

Dominantnú pláž  lemujú stovky prekrásnych maličkých pláží so skalnatými útesmi. Môžete si urobiť výlet do neďalekého Istanbulu. Niekoľkokrát denne jazdí odtiaľ autobus do Burgasu.

Achtopol zaujme najmä tých, ktorí vyhľadávajú dovolenku plnú pohody a radosti s túžbou spoznať nové prírodné a kultúrne krásy.


Nájdené 0 termínov dovolenky.