Last Minute - Bulharsko, Albena

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Necelých 36 km od Varny nájdete ďaľšie moderne založené stredisko – Albena. V posledných rokoch z nej vyrástlo prestížne centrum s veľmi vysokou kvalitou služieb. Jej hlavnou pýchou je niekoľkonásobné ocenenie Modrá vlajka za čistotu prostredia.

Na pláž do Albeny

Pekne zrekonštruované hotely s bazénmi sú umiestnené okolo svetoznámej, 7 km dlhej pláže s jemným bielym pieskom, aby si aj deti prišli na svoje. V okolí je krásna príroda, hustý les, kde nenájdete stopy po človeku. Čo viac si môžete priať?

Máte chuť na ľahký závan histórie? Ani o toto prianie nebudete ukrátení.

Zo širokej ponuky športových aktivít ako je napr. Plachtenie, vodné lyžovanie, windsurfing, potápanie, jazdecký areál alebo zábavné parky si celkom určite vyberú aj pasívni športovci. Napríklad peknú, živú, nočnú prechádzku po albenských bulvároch.

Albena sa chváli jednou z najkrajších pláží Európy. Čisto biely piesok, pozvoľný vstup do vody a nedotknutá príroda okolo, robia naozajstné zázraky.

Ďalšie zaujímavosti Albeny

Naviac, ako jedno z mála bulharských letovísk, sa pýši  originálnou architektúrou, kde sú hotely postavené v tvare pyramíd. Okrem širokej ponuky športových aktivít si vychutnáte aj bohatý nočný život na bulharských albenských bulvároch.

Albena  = najlepšia dovolenka akú si človek môže vybrať.


Nájdené 0 termínov dovolenky.