Last Minute - Bulharsko, Carevo

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Mesto na skalnatom pobreží je ako stvorené pre romantické duše. Bývalé rybárske centrum leží na úpätí pohoria Strandža, takže sa hodí aj pre pešiu turistiku. Pohorie je zatiaľ pomerne neprebádané a okrem divokých zvierat tu nájdete množstvo jaskýň so stopami po predchádzajúcich generáciách.

Carevo ponúka odpočinok u mora i poznanie prírody a histórie

Pôvodne sa volalo Mičurin. Leží na dvoch poloostrovoch a v okolí je chránená zátoka s malou plážou. Nikde inde sa voda neohreje tak rýchlo ako tu.

Priaznivé  kúpanie ponúka neďaleká zalesnená zátoka s príjemným kempom Arapia alebo  na juh táboriska Nestinarka. Môžete tu navštíviť dva staršie kostolíky – Svätá Trojica a Sveto car Boris.

Niekoľkokrát za deň sa  môžete dostať minibusom do Prímorska, kde si zaručene užijete všetkého.

 


Nájdené 0 termínov dovolenky.