Last Minute - Bulharsko, Černomorec

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Aj keď nie je mesto Černomorec príliš znám a nemá bohatú históriu, nemôžeme naň zabudnúť. Toto rozkošné letovisko ležiace na samom konci Burgaskej zátoky je raj na zemi predovšetkým pre tých, ktorí hľadajú pohodu plnú slniečka a kľudu. V prekrásnej piesočnatej zátoke si môžete požičať loďku a príjemne zaplávať spolu s vlnami.

Nie príliš známe letovisko sa nemôže chváliť bohatou históriou a širokou škálou pamiatok, ponúka však náruč plnú útulných  krčmičiek, pokojných pláží a priaznivých cien.

V centre mesta nájdete množstvo reštaurácií, obchodov, trhov s ovocím a zeleninou a lunapark nielen pre deti. More je tu doslova rajom pre milovníkov potápania.

More je rozprávkou pre všetkých, čo hľadajú život aj pod ním. V centre mesta je množstvo obchodov, kaviarní, trhovísk s ovocím a zeleninou a tiež množstvo reštaurácií, kde môžete ochutnať pravé bulharské jedlo.

Nie je nič jednoduchšie než sa zbaliť a prísť priamo sem.


Nájdené 0 termínov dovolenky.