Last Minute - Bulharsko, Kiten

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Kiten je malé poloostrovné moderné mesto, ktoré láka  najmä vyznávačov kľudnej dovolenky bez davov turistov. Kitenský záliv s nedotknutou prírodou je považovaný za jedno z najkrajších miest Bulharska. V centre sa nachádza jachtársky  klub a desiatky malých reštaurácií a obchodov. Zaujímavosťou sú aj tzv. nastinárske tance, kde tanečníci tancujú na rozžeravenom uhlí.

Kiten je pokojné letovisko

Moderné, tiché, malé mestečko, lemované fjordami veľmi ocenia hlavne milovníci pohody, kľudu a nadšení potápači, jachtári a rybári. Mestečko, ktoré leží 60 km od Burgasu sa môže pochváliť výnimočne zdravou klímou a tým, že sa tu liečia kožné choroby, astmatické a dýchacie problémy.

Nebudete sa hádať a predierať davmi turistov, ale spokojne si vychutnáte raj na zemi v podobe Kitenského zálivu. Nedotknutá príroda vás nenechá ani na chvíľu v pochybnostiach, že je Kiten právom považovaný za najkrajšie miesto na svete.

Kiten je baštou jachtárov a vodných športov

V centre mestečka sa nachádzajú desiatky obchodíkov, reštaurácií, diskoték, kaviarní a jachtársky klub, ktorý nájdete v známom prístave spolu so školou potápania. Doporučujeme Kiten predovšetkým milovníkom potápania, rybárčenia a jachtingu. Ale aj mladí a nekľudní si tu prídu na svoje.

Preto neváhajte, Kiten čaka!


Nájdené 0 termínov dovolenky.