Last Minute - Bulharsko, Obzor

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Malý, ale malebný Obzor

Obzor je známy ako menšie mestečko plné útulných kaviarní a reštaurácií ležiace v blízkosti riek Kamčija a Dvojnica, ktorých súbežný tok je vyhlásený za prírodnú rezerváciu.

Na kopcoch nad mestom leží zrúcanina hradu  Kozyak, zrúcaniny rímskych hradieb a Jupiterovho chrámu. Mestečko sa nachádza zhruba 10 km od Slnečného pobrežia v blízkosti pohoria Stará Plánina. Z tohto dôvodu okúzli všetkých milovníkov pešej turistiky a kľudnej dovolenky. Na sedem kilometrov dlhej pláži, ktorá sa pozvoľna zvažuje do mora, oceníte aj niekoľko šmýkal, tobogánov a vodných bicyklov.

Ak máte záujem o dovolenku plnú pohody u mora, ale taktiež poznávanie nových kultúr a histórie Bulharska, navštívte práve Obzor.

 


Nájdené 0 termínov dovolenky.