Last Minute - Bulharsko, Primorsko

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Patrí k najnavštevovanejším a najznámejším letoviskám Čierneho mora. Leží 55 km od Burgasu na poloostrove, ktorý sa pýši dvomi krásnymi plážami – severnou a južnou, ktoré jemne prechádzajú do mora a preto sú priam stvorené pre deti a neplavcov.

Pláže Primorska

Severná je skôr pre tých, ktorí vyhľadávajú ticho a kľud. Naopak na južnej nájdete všetkého nadostač. Od tobogánov, vodných športov (miestnou špecialitou je let  padákom nad morom) až po kurzy potápania. V Prímorsku máte vždy na výber. Nemusíte sa len opaľovať na pláži. Môžete si požičať bicykel, koňa alebo sa venovať pešej turistike. Pôsobí tu niekoľko potápačských škôl s veľmi kvalitnými profesionálmi.

Primorsko, to je ako domov medzi krajanmi

Prímorsko si obľúbili najmä slovenskí a českí turisti, ktorí a tu cítia ako doma. Nielen vďaka príjemým miestnym obyvateľom, ale tiež preto, že  sa tu ľakho dohovoríte napríklad po slovensky, či česky.

Primorsko je navštevované nielen pre oddych u mora, ale taktiež pre aktívnu turistiku, jazdy na bicykloch alebo na koňoch. V Primorsku pôsobí taktiež niekoľko veľmi kvalitných škôl potápania

Naozaj si tu každý vyberie svoju šálku kávy.

 

 

 

 

 


Nájdené 0 termínov dovolenky.