Nezáväzná objednávka

Bulharsko, Slnečné Pobrežie – Hotel Orel ***

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 19.06. - 26.06.2019
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena od: 617 € (taxy v cene)
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Pokoj
Vybavenie hotela: KlimatizaceVnější bazénLehátka a slunečníky u bazénu zdarmaLehátka a slunečníky na pláži zdarmaTVBalkónDětské hřištěSměnárnaBarDětský bazénHotelová restauraceVolejbalWifi zdarmaNoční život
Doprava: Letecky
Odlet: Poprad, Sliač
Strava: Ultra All inclusive
Číslo hotela: 82255
Číslo zájazdu: 1016206

Popis lokality

Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.

Info

Hotel Orel je súčasťou komplexu Astoria – Orel. Nachádza sa v centre Slnečného pobrežia, na plážovej promenáde asi 50 m od piesočnatej pláže. Vzdialenosti pláž 50 m centrum 200 m nákupné možnosti 50 m letisko 35 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, telefón WiFi (zdarma) klimatizácia minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón Vybavenie hotela: vstupná hala s recepciou WiFi zdarma (vysokorýchlostné za poplatok) reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne vonkajší bazén, detský bazén slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma) detský kútik, detská postieľka (za poplatok)

Stravovanie

Ultra all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov dopoludňajšie občerstvenie, neskoré raňajky (10.00 - 12.00) popoludňajšie občerstvenie - sendviče, burgre, sušienky, ovocie (15.00 - 18.00) nočné občerstvenie - polievka, sušienky, zmrzlina (21.30 - 23.00) neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybraných značkových nápojov (10.00 - 23.00) pivo a nealkoholické nápoje na pláži (10.00 - 18.00) 2 ležadlá a slnečník na pláži pre izbu zdarma (limitovaná kapacita)

Pláž

• priestranná, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora • 2 ležadlá a 1 slnečník na pláži zdarma (limitovaná kapacita)

Šport a zábava

• animačný program pre deti a dospelých • miniklub (pre deti 4-12 r.), minidisco • vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min

Naša mienka

Veľmi dobrý pomer medzi cenou a hodnotou poskytovaných služieb. Výhodou je bar na pláži ako aj plážový servis zdarma (limitovaná kapacita) v rámci all inclusive.

Cena zahrňuje:

ubytovanie s ultra all inclusive podľa počtu nocí (8 = 7 nocí, 11 = 10 nocí, 12 = 11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer a komunálny poplatok): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (24 €) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba detskú cenu letenky 159 € a povinné príplatky. V rámci akcie "Dieťa úplne zdarma" platnej do 31.03.2019 prvé dieťa neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Nezáväzné objednanie zájazdu

Zhrnutie objednávky (Položky označené (*) sú povinné)

Nápoveda

Neviete si rady? Nestrácajte čas hľadaním riešení a zavolajte nám zadarmo, my vám radi pomôžeme a poradíme.

Volajte zadarmo 0800 900 100

Hotel Orel, Slnečné Pobrežie – Bulharsko
Ultra All inclusive, 8 dní
Termín: 19.06. - 26.06.2019
Cena za osobu: 617 EUR
Číslo zájazdu: 1016206

Kalkulácia ceny zájazdu

DOSPELÝ Cena CELKOM
408 EUR × = 0 EUR
DETSKÁ CENA Cena CELKOM
349 EUR × = 0 EUR
0 EUR × = 0 EUR
PRÍPLATKY Cena CELKOM
196 EUR × = 0 EUR
TAXY Cena CELKOM
24 EUR × = 0 EUR
185 EUR × = 0 EUR

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU Konečná cena bude potvrdená našim pracovníkom. 0 EUR

OBJEDNÁVAŤ MÔŽETE AJ ZADARMO 0800 900 100 PO TELEFÓNE

Kontakty na objednávateľa

Zadajte číslo v správnom tvare, napr. 777000777

Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Dovolenka.sk

 • Nájdeme a porovnáme Prejdeme za vás ihneď desiatky tisíc zájazdov a vyberieme ten najvýhodjenší
 • Nezaplatíte ani euro naviac Cenu zájazdu si v žiadnom prípade na úkor klienta nenavyšujeme