Nezáväzná objednávka

Bulharsko, Slnečné Pobrežie – Hotel Marvel ***

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 25.06. - 02.07.2019
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena od: 678 € (taxy v cene)
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Pokoj
Vybavenie hotela: KlimatizaceVnější bazénVnitřní bazénLehátka a slunečníky u bazénu zdarmaLehátka a slunečníky na pláži zdarmaTVMinibarLedničkaBalkónSměnárnaFitnessAnimační programyDětský bazénHotelová restauraceNonstop recepceÚschovna zavazadelWifi zdarmaWellness
Doprava: Letecky
Odlet: Bratislava, Košice
Strava: All Inclusive
Číslo hotela: 25956
Číslo zájazdu: 1122167

Popis lokality

Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.

Info

Hotel Marvel je situovaný v atraktívnej časti Slnečného pobrežia, neďaleko pláže a pobrežného korza. Vzdialenosti pláž 90 m centrum 1,5 km nákupné možnosti 50 m letisko 35 km

Ubytovanie

Ubytovanie: dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) izby orientované na morskú stranu (za príplatok) štúdiá a apartmány pre 2-5 osôb (za príplatok) TV/SAT, telefón WiFi (za poplatok) minichladnička, klimatizácia vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón detská postieľka (na vyžiadanie) Vybavenie hotela: recepcia s trezorom (za poplatok) WiFi vo vstupnej hale (zdarma) hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia (za poplatok) zmenáreň bar pri bazéne, snack bar lobby bar (za poplatok) vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma) posilňovňa, kaderníctvo (obe za poplatok) wellness centrum (za poplatok)

Stravovanie

All inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov neskoré raňajky detské menu a zmrzlina počas obedov a večere vegetariánske menu miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, víno, káva, čaj (11.00 - 23.00) popoludňajšie občerstvenie (15.00 - 17.00)

Pláž

priestranná, dlhá, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok)

Šport a zábava

denné a večerné animačné programy pre deti aj dospelých miniklub, minidisco, detské ihrisko aquapark, vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min

Naša mienka

V tomto hoteli si klienti chvália predovšetkým veľké a čisté izby, kvalitné postele a dobrý pomer ceny a štandardu služieb.

Cena zahrňuje:

ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer a komunálny poplatok): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (24 €) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba detskú cenu letenky 159 € a povinné príplatky. V rámci akcie "Dieťa úplne zdarma" platnej do 31.03.2019 prvé dieťa neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Nezáväzné objednanie zájazdu

Zhrnutie objednávky (Položky označené (*) sú povinné)

Nápoveda

Neviete si rady? Nestrácajte čas hľadaním riešení a zavolajte nám zadarmo, my vám radi pomôžeme a poradíme.

Volajte zadarmo 0800 900 100

Hotel Marvel, Slnečné Pobrežie – Bulharsko
All Inclusive, 8 dní
Termín: 25.06. - 02.07.2019
Cena za osobu: 678 EUR
Číslo zájazdu: 1122167

Kalkulácia ceny zájazdu

DOSPELÝ Cena CELKOM
469 EUR × = 0 EUR
DETSKÁ CENA Cena CELKOM
0 EUR × = 0 EUR
PRÍPLATKY Cena CELKOM
42 EUR × = 0 EUR
231 EUR × = 0 EUR
49 EUR × = 0 EUR
TAXY Cena CELKOM
24 EUR × = 0 EUR
185 EUR × = 0 EUR

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU Konečná cena bude potvrdená našim pracovníkom. 0 EUR

OBJEDNÁVAŤ MÔŽETE AJ ZADARMO 0800 900 100 PO TELEFÓNE

Kontakty na objednávateľa

Zadajte číslo v správnom tvare, napr. 777000777

Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Dovolenka.sk

 • Nájdeme a porovnáme Prejdeme za vás ihneď desiatky tisíc zájazdov a vyberieme ten najvýhodjenší
 • Nezaplatíte ani euro naviac Cenu zájazdu si v žiadnom prípade na úkor klienta nenavyšujeme