Last Minute - Bulharsko, Zlaté Piesky

Najväčšou turistickou devízou Bulharska je Čierne more. Poznajte i vy pohodu, ktorú vám dovolenka v Bulharsku ponúka. Štýlový hotel, piesočná pláž a jej najrôznejšie vodné športy, škola potápania, rušný spoločenský život a fitcentrum. To všetko sú iba niektoré z mnohých možností, ktorými nadobudne vaša dovolenka nový rozmer. Navštívte Bulharsko a presvedčete sa sami! V zime odporúčame lyžovanie v Bulharsku.

Moderné i historické, také sú Zlaté Piesky

Medzi najznámejšie bulharské letoviská patria bezpochyby Zlaté piesky so svojou štvorkilometrovou plážou. Letovisko ležiace 17 km od Varny ponúka svoju náruč nielen milovníkom kľudnej prírody, ale aj jedincom, ktorí preferujú zábavu a pestrý spoločenský život.

Všetko pre dovolenku u mora i pre náročnejších

Zlaté piesky sa rok čo rok rozrastajú a rozširujú svoju ponuku. Za návštevu určite stojí veľký aquapark, niekoľko kúpeľov, fitnesscentier a spoločenské centrá. Pokiaľ by vás omrzelo obiehanie obchodíkov, kaviarní a barov na vlastných nohách, nastúpte do turistického vláčika, alebo zastavte miestnu rikšu. Pokiaľ chcete naopak vyraziť na dlhšiu prechádzku, vydajte sa do jaskynného kláštora Aladža v skalách nad mestom.

Sv. Konštantín

Zhruba sedem kilometrov južne od Zlatých pieskov nájdete najstaršie prímorské rekreačné stredisko Sv. Konstantin. Je obľúbené vďaka prekrásnym kúpeľom s teplými minerálnymi prameňmi, pestrým športovým a spoločenským životom a všadeprítomným folklórom.


Nájdené 0 termínov dovolenky.