Nezáväzná objednávka

Chorvátsko, Crikvenica – Ubytování Crikvenica (Crikvenica) - 14139 ***

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 02.05. - 09.05.2020
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena od: 120 € (taxy v cene)
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Apartmán
Vybavenie hotela:
Doprava: Vlastná
Odlet:
Strava: Bez stravy
Číslo hotela: 0
Číslo zájazdu: 1233891

Na Kvarnere sa môžete ubytovať na pevnine alebo na niektorom z obľúbených ostrovov, ako sú Pag, Lošinj alebo Krk. Môžete si vybrať zo širokej ponuky súkromného ubytovania v apartmánoch a domoch robinzonského štýlu, ktoré sú od pláže často vzdialené len niekoľko desiatok metrov. Takmer všetky apartmány a izby majú klimatizáciu a vlastnú kúpelňu. Geografická poloha Kvarneru je osobitá tým, že má pevné väzby s kontinentálnou časťou Chorvátska a so Záhrebom a zároveň aj prístup k moru a pýši sa niekoľkými veľkými chorvátskymi ostrovmi. Na Kvarnere nájdete tak štandardné súkromné ubytovanie - apartmány, štúdiá a izby, ako aj luxusné hotely s výhľadom na more. Vráťte sa na pobrežie, kde prví turisti odkryli krásy Jadranu. Dovoľte opatijskej promenáde Lungomare, aby do Vašej dovolenky vniesla dúšok romantiky. Obnovte si vedomosti z dejepisu na festivaloch, ktoré z Kvarneru robia stredovekú atrakciu. Počas letných dní Vás Kvarner zvedie chuťou „šampanského“, ktoré sa vyťahuje z hĺbky mora.

Keďže sa na Riviéru Crikvenica môže každý dostať z celého kontinentu v priebehu jedného dňa, ubytovanie na tejto riviére je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku. Nekonečné piesočnaté a štrkovité pláže, zalesnené horské pobrežia, ktoré sa dvíhajú z vody a pôvabné dedinky sa mihajú za každým kútom – a tak je len ťažké sa rozhodnúť, na ktorú stranu je lepšie uprieť svoj pohľad. Ak ste zatúžili po mestskom zhone priamo v Crikvenici alebo po nerušenej samote v mestách Dramalj, Jadranovo alebo Selce, Riviéra Crikvenica je určite ideálnym miestom pre dokonalú rodinnú dovolenku.

Ubytovanie v obytnej budove 14139 v mieste Crikvenica, Crikvenica - Kvarner disponuje ubytovacími jednotkami typu Apartmán (1) a je vzdialené 1,3 km od mora. Najbližšia pláž k tohto ubytovania je štrkovitá. V ostatných bytových jednotkách obytnej budovy budú ubytovaní ďalší nájomcovia. Počas Vašej dovolenky bude v obytnej budove bývať aj prenajímateľ. Prenajímateľ nie je povinný prijať na ubytovanie dodatočné, vopred neprihlásené osoby a domácich miláčikov.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY Dvor (300m2, Používa sa spoločne s iným objektom, Priestor na posedenie), Parkovisko (Počet parkovacích miest: 2, Vzdialenosť od objektu: Na dvore), Gril (spoločné používanie), WiFi Internet, Pranie bielizne, Fén, Žehlička, Žehliaca doska MIESTO A PRÍSTUP Objekt sa nachádza pri miestnej ceste Medzi objektom a plážou je hlavná cesta Možný prístup autom: Áno, V kopci: 100 m Objekt sa nachádza v relatívne tichom prostredí VZDIALENOSTI More: 1,3 km Pláž: 1,3 km Centrum: 2,4 km Obchod: 1 km Rýchla lekárska pomoc: 2,2 km Lekáreň: 2,2 km Zmenáreň: 2,2 km Bankomat: 2,2 km Informačné centrum: 2,4 km Letisko: 50 km

A-14139-a

Apartmán má kapacitu: 8 os. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 4), na celkovej ploche 96m2. Ubytovaní hostia si môžu vychutnať výhľad na more z vlastného balkónu. Povolená je príprava jedál na spoločnom grile. ZAHRNUTÉ V CENE: pobytová taxa, záverečné upratovanie, parkovacie miesto, internet, pranie bielizne, žehlička, žehliaca doska, fén. POVINNÉ PRÍPLATKY: príplatok za krátky termín. NEPOVINNÉ PRÍPLATKY: klimatizácia (5,00 EUR za prenocovanie). Dostupnosť doplnkových služieb v rezervovanom termíne a ich cenu (ak nie je uvedená) je potrebné vopred preveriť. Doplnkové služby, ktoré nie sú zahrnuté v kalkulácii ceny, sa platia na mieste priamo majiteľovi objektu, ale výlučne vtedy, ak ich klient využije. Zľavy zo základnej ceny: akciová (pri rezervácii máte právo na dodatočnú 10-nú % zľavu).

Nezáväzné objednanie zájazdu

Zhrnutie objednávky (Položky označené (*) sú povinné)

Nápoveda

Neviete si rady? Nestrácajte čas hľadaním riešení a zavolajte nám zadarmo, my vám radi pomôžeme a poradíme.

Volajte zadarmo 0800 900 100

Ubytování Crikvenica (Crikvenica) - 14139, Crikvenica – Chorvátsko
Bez stravy, 8 dní
Termín: 02.05. - 09.05.2020
Cena za osobu: 120 EUR
Číslo zájazdu: 1233891

Kalkulácia ceny zájazdu

DOSPELÝ Cena CELKOM
959 EUR × = 0 EUR
840 EUR × = 0 EUR
721 EUR × = 0 EUR
PRÍPLATKY Cena CELKOM
35 EUR × = 0 EUR

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU Konečná cena bude potvrdená našim pracovníkom. 0 EUR

OBJEDNÁVAŤ MÔŽETE AJ ZADARMO 0800 900 100 PO TELEFÓNE

Kontakty na objednávateľa

Zadajte číslo v správnom tvare, napr. 777000777

Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Dovolenka.sk

 • Nájdeme a porovnáme Prejdeme za vás ihneď desiatky tisíc zájazdov a vyberieme ten najvýhodjenší
 • Nezaplatíte ani euro naviac Cenu zájazdu si v žiadnom prípade na úkor klienta nenavyšujeme