Nezáväzná objednávka

Chorvátsko, Murter – Ubytování Jezera (Murter) - 13786 ***

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 02.05. - 09.05.2020
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena od: 71 € (taxy v cene)
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Apartmán
Vybavenie hotela:
Doprava: Vlastná
Odlet:
Strava: Bez stravy
Číslo hotela: 0
Číslo zájazdu: 1234122

Dalmácia je najväčší región cestovného ruchu v Chorvátsku, s aktvatóriom, ktorý zahŕňa až 926 ostrovov, ostrovčekov, útesov a morských hrebeňov. Labyrinty kamenných múrov v početných vinohradoch a olivových sadoch vás sprevádzajú po všetkých troch častiach tohto regiónu – po Severnej, Strednej a Južnej Dalmácii. V každej časti vás čakajú jedinečné kultúrne pamätihodnosti v mediteránskych mestách a rôznorodé krásy nedotknutej prírody.

Ostrov Murter úzko prilieha k pobrežiu Jadranského mora a je odprezentovaný ako úvod do čarovného Národného parku Kornati, na ktorý si Murter nárokuje aj vlastníckym právom. Zdvíhací most, postavený v roku 1832, spája pevninovú s ostrovnú časť obce Tisno, a aj sám sa stal skutočnou atrakciou. Počas letnej sezóny sa most dvíha len v určitých hodinách, kedy prepúšťa množstvo plavidiel plaviacich sa námorným rajom okolo ostrova Murter.Milovníkov ornitológie určite poteší návšteva Národného parku Kornati a blízkosť mesta Šibenik, ktorého borovicové lesy skrývajú v pozadí jedinečné sokoliarske centrum Dubrava.

Objekt 13786 v mieste Jezera, Murter - Severná Dalmácia má ubytovacie jednotky typu Apartmán (1) a od mora je vzdialený 700 m. Najbližšia pláž objektu je štrkovitá. Keďže sa v objekte nachádza viac ubytovacích jednotiek, počas Vášho pobytu tu pravdepodobne budú ubytovaní aj iní hostia. Počas Vášho pobytu majitelia nebudú ubytovaní v objekte. Prenajímateľ nie je povinný prijať na ubytovanie dodatočné, vopred neprihlásené osoby a domácich miláčikov.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY Pozemok patriaci k objektu (Udržiavaný), Dvor (100m2, Používa sa spoločne s iným objektom), Parkovisko (Počet parkovacích miest: 1, Vzdialenosť od objektu: Na dvore), Gril (spoločné používanie), Fén, Žehlička, Žehliaca doska MIESTO A PRÍSTUP Objekt sa nenachádza pri ceste Medzi objektom a plážou sa nachádza miestna cesta Možný prístup autom: Áno Objekt sa nachádza v relatívne tichom prostredí Objekt čiastočne obklopuje zeleň VZDIALENOSTI More: 700 m Pláž: 700 m Centrum: 950 m Obchod: 600 m Rýchla lekárska pomoc: 1,6 km Zmenáreň: 1 km Bankomat: 1,1 km Informačné centrum: 1,1 km

A-13786-a

Apartmán má kapacitu: 5 os. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 1), a tiež v jedálni, na celkovej ploche 41m2. Povolená je príprava jedál na spoločnom grile. Rezervovaná ubytovacia jednotka nemá balkón ani terasu. ZAHRNUTÉ V CENE: pobytová taxa, záverečné upratovanie, klimatizácia, parkovacie miesto, žehlička, žehliaca doska, fén. POVINNÉ PRÍPLATKY: príplatok za krátky termín. Dostupnosť doplnkových služieb v rezervovanom termíne a ich cenu (ak nie je uvedená) je potrebné vopred preveriť. Doplnkové služby, ktoré nie sú zahrnuté v kalkulácii ceny, sa platia na mieste priamo majiteľovi objektu, ale výlučne vtedy, ak ich klient využije.

Nezáväzné objednanie zájazdu

Zhrnutie objednávky (Položky označené (*) sú povinné)

Nápoveda

Neviete si rady? Nestrácajte čas hľadaním riešení a zavolajte nám zadarmo, my vám radi pomôžeme a poradíme.

Volajte zadarmo 0800 900 100

Ubytování Jezera (Murter) - 13786, Murter – Chorvátsko
Bez stravy, 8 dní
Termín: 02.05. - 09.05.2020
Cena za osobu: 71 EUR
Číslo zájazdu: 1234122

Kalkulácia ceny zájazdu

DOSPELÝ Cena CELKOM
357 EUR × = 0 EUR
357 EUR × = 0 EUR
357 EUR × = 0 EUR

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU Konečná cena bude potvrdená našim pracovníkom. 0 EUR

OBJEDNÁVAŤ MÔŽETE AJ ZADARMO 0800 900 100 PO TELEFÓNE

Kontakty na objednávateľa

Zadajte číslo v správnom tvare, napr. 777000777

Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Dovolenka.sk

 • Nájdeme a porovnáme Prejdeme za vás ihneď desiatky tisíc zájazdov a vyberieme ten najvýhodjenší
 • Nezaplatíte ani euro naviac Cenu zájazdu si v žiadnom prípade na úkor klienta nenavyšujeme