Nezáväzná objednávka

Chorvátsko, Šibenik – Ubytování Pirovac (Šibenik) - 14820 ***

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 02.05. - 09.05.2020
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena od: 141 € (taxy v cene)
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Apartmán
Vybavenie hotela:
Doprava: Vlastná
Odlet:
Strava: Bez stravy
Číslo hotela: 0
Číslo zájazdu: 1243267

Dalmácia je najväčší región cestovného ruchu v Chorvátsku, s aktvatóriom, ktorý zahŕňa až 926 ostrovov, ostrovčekov, útesov a morských hrebeňov. Labyrinty kamenných múrov v početných vinohradoch a olivových sadoch vás sprevádzajú po všetkých troch častiach tohto regiónu – po Severnej, Strednej a Južnej Dalmácii. V každej časti vás čakajú jedinečné kultúrne pamätihodnosti v mediteránskych mestách a rôznorodé krásy nedotknutej prírody.

Riviéra Šibeník sa vyníma svojou rôznorodosťou vo všetkých smeroch - od bohatej histórie skrytej v starých pevnostiach a UNESCO-ovej katedrále až po najmodernejšie hotely. Liečivá dovolenka, ktorá sa začína medzi vôňami mediteránnych kvetov stredovekej záhrady, pokračuje v zálivoch riviéry Šibeník. Leto je naplnené aj kreáciami detí-umelcov, tradičnými festivalmi a pre najodvážnejších adrenalínovým pokušením na Šibenskom moste.

Objekt 14820 v mieste Pirovac, Šibenik - Severná Dalmácia má ubytovacie jednotky typu Apartmán (1), Izba (1) a od mora je vzdialený 30 m. Najbližšia pláž objektu je štrkovitá. Tento objekt je zaradený do kategórie "Objekty priamo na pláži". Počas Vašej dovolenky možno budú v ostatných apartmánoch ubytovaní aj iní hostia. Počas Vašej dovolenky budú v objekte ubytovaní aj majitelia. Prenajímateľ nie je povinný prijať na ubytovanie dodatočné, vopred neprihlásené osoby a domácich miláčikov.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY Dvor (600m2), Parkovisko (Počet parkovacích miest: 6, Vzdialenosť od objektu: Na dvore), Gril (spoločné používanie), WiFi Internet, Fén, Žehlička, Detská postieľka MIESTO A PRÍSTUP Objekt sa nenachádza pri ceste Medzi objektom a plážou sa nenachádza cesta Možný prístup autom: Áno Objekt sa nachádza v relatívne tichom prostredí Objekt čiastočne obklopuje zeleň VZDIALENOSTI More: 30 m Pláž: 30 m Centrum: 300 m Obchod: 160 m Rýchla lekárska pomoc: 350 m Lekáreň: 350 m Zmenáreň: 250 m Bankomat: 250 m Informačné centrum: 300 m Letisko: 60 km

A-14820-a

Apartmán má kapacitu: 6 os. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 2), a tiež v obývacej izbe, na celkovej ploche 82m2. Ubytovaní hostia si môžu vychutnať výhľad na more z vlastnej terasy. Povolená je príprava jedál na spoločnom grile. Do ubytovacej jednotky je za poplatok možné prísť aj s domácim miláčikom. ZAHRNUTÉ V CENE: pobytová taxa, záverečné upratovanie, klimatizácia, ústredné kúrenie, parkovacie miesto, internet, detská postieľka, žehlička, fén. POVINNÉ PRÍPLATKY: príplatok za krátky termín. NEPOVINNÉ PRÍPLATKY: domáci miláčikovia (7,00 EUR za prenocovanie), prístelka (10,00 EUR za prenocovanie). Dostupnosť doplnkových služieb v rezervovanom termíne a ich cenu (ak nie je uvedená) je potrebné vopred preveriť. Doplnkové služby, ktoré nie sú zahrnuté v kalkulácii ceny, sa platia na mieste priamo majiteľovi objektu, ale výlučne vtedy, ak ich klient využije. Zľavy zo základnej ceny: akciová (pri rezervácii máte právo na dodatočnú 10-nú % zľavu).

S-14820-a

Izba má kapacitu: 3 os. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 1), na celkovej ploche 45m2. Ubytovaní hostia si môžu vychutnať výhľad na more z vlastnej terasy. Povolená je príprava jedál na spoločnom grile. Do ubytovacej jednotky je za poplatok možné prísť aj s domácim miláčikom. ZAHRNUTÉ V CENE: pobytová taxa, záverečné upratovanie, klimatizácia, parkovacie miesto, internet, detská postieľka, žehlička, fén. POVINNÉ PRÍPLATKY: príplatok za krátky termín. NEPOVINNÉ PRÍPLATKY: domáci miláčikovia (7,00 EUR za prenocovanie). Dostupnosť doplnkových služieb v rezervovanom termíne a ich cenu (ak nie je uvedená) je potrebné vopred preveriť. Doplnkové služby, ktoré nie sú zahrnuté v kalkulácii ceny, sa platia na mieste priamo majiteľovi objektu, ale výlučne vtedy, ak ich klient využije. Zľavy zo základnej ceny: akciová (pri rezervácii máte právo na dodatočnú 10-nú % zľavu).

Nezáväzné objednanie zájazdu

Zhrnutie objednávky (Položky označené (*) sú povinné)

Nápoveda

Neviete si rady? Nestrácajte čas hľadaním riešení a zavolajte nám zadarmo, my vám radi pomôžeme a poradíme.

Volajte zadarmo 0800 900 100

Ubytování Pirovac (Šibenik) - 14820, Šibenik – Chorvátsko
Bez stravy, 8 dní
Termín: 02.05. - 09.05.2020
Cena za osobu: 141 EUR
Číslo zájazdu: 1243267

Kalkulácia ceny zájazdu

DOSPELÝ Cena CELKOM
847 EUR × = 0 EUR
847 EUR × = 0 EUR
847 EUR × = 0 EUR
553 EUR × = 0 EUR
553 EUR × = 0 EUR
553 EUR × = 0 EUR
PRÍPLATKY Cena CELKOM
70 EUR × = 0 EUR
49 EUR × = 0 EUR

CELKOVÁ CENA ZÁJAZDU Konečná cena bude potvrdená našim pracovníkom. 0 EUR

OBJEDNÁVAŤ MÔŽETE AJ ZADARMO 0800 900 100 PO TELEFÓNE

Kontakty na objednávateľa

Zadajte číslo v správnom tvare, napr. 777000777

Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Dovolenka.sk

 • Nájdeme a porovnáme Prejdeme za vás ihneď desiatky tisíc zájazdov a vyberieme ten najvýhodjenší
 • Nezaplatíte ani euro naviac Cenu zájazdu si v žiadnom prípade na úkor klienta nenavyšujeme