Kto sme a čo ponúkame

Internetový cestovateľský portál Dovolenka.sk prevádzkovaný cestovnou agentúrou Lastminute.sk, s.r.o. V rámci svojej podnikateľskej činnosti poskytujeme autorizovaný internetový predaj zájazdov od všetkých významných cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom trhu a spoločne s materskou spoločnosťou Net Travel.cz, s.r.o. členom skupiny Unimex Group, patríme k najväčším a najsilnejším on-line cestovným agentúram v Slovenskej a Českej republike.

Na portáli Dovolenka.sk ponúkame zájazdy a služby cestovného ruchu výlučne od riadne poistených cestovných kancelárií a to vždy za rovnakých cenových podmienok ako zastúpené cestovné kancelárie, vrátane zliav a vernostných programov.

Máte tak možnosť na jedinom mieste porovnať aktuálny produkt mnohých organizátorov zájazdov a okamžite si z mimoriadne širokej ponuky vybrať dovolenku presne podľa Vašich predstáv. Samozrejme bez listovania v rôzne koncipovaných katalógoch, bez rizika, v kľude a s uvážením, v pohodlí domova, alebo práce.

Denne aktualizovaná ponuka Dovolenka.sk obsahuje tisíce zájazdov do celého sveta.
Prvoradým cieľom našej spoločnosti je Vaša absolútna spokojnosť s nákupom, pred a popredajným servisom, ako i so samotným pobytom na Vašej dovolenke. Svojim zákazníkom preto poskytujeme komplexné, vysoko kvalitné a spoľahlivé služby v oblasti cestovného ruchu, a kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu zájazdov a starostlivý výber partnerských cestovných kancelárií, ktoré v rezervačnom systéme Dovolenka.sk ponúkame.
Vďaka odborne zaškoleným operátorom, ktorí Vás obsluhujú z moderného kontaktného centra, ľahko a rýchlo získate kompletné informácie o svojom zájazde. Naši operátori sa pravidelne zúčastňujú informačných služobných ciest v lokalitách, ktoré Vám ponúkame, a kvalitne Vám poradia.
Naše služby využívajú desaťtisíce spokojných a opakovane sa vracajúcich zákazníkov.

Deväť dôvodov, prečo si zakúpiť zájazd na Dovolenka.sk

1. Garantujeme svojim zákazníkom rovnaké predajné ceny ako prevádzky zastúpených cestovných kancelárií.
2. Ponúkame recenzie hotelov a letovísk. Ešte pred konečným výberom dovolenky tak získate nezaujaté a objektívne hodnotenie od klientov, ktorí vybranú lokalitu navštívili pred Vami.
3. Pripravujeme detailný popis hotelov, destinácií a krajín s bohatou fotogalériou. Miesto kam cestujete, jednoducho už poznáte.
4. U vybraných zastupovaných cestovných kancelárií máme k dispozícii on-line rezervačný systém. Zájazd tak rezervujete okamžite a nečakáte na reakciu operátora. Získavate zároveň 100% istotu, že Vami vybraný zájazd je dostupný!
5. Všetko realizujete pohodlne, prehľadne a na jedinom mieste. Šetríme Váš čas i peniaze. Prečo chodiť do "kamennej" cestovnej kancelárie ? Urobili sme to za Vás.
6. Skúsení operátori v modernom kontaktnom centre Vám kvalitne a ochotne poradia.
7. Usporiadavame motivačné programy a pravidelné súťaže a hodnotné ceny.
8. Neriskujete! Spoľahnite sa na naše renomé, rovnako ako desaťtisíce spokojných klientov, ktorí naše služby opakovane využívajú.
9. Patríme do skupiny Unimex Group, vlastníka viacerých významných akvizícií v cestovnom ruchu (o.i. Travel Service, ESO Travel, Canaria Travel). Vďaka jej silnej pozícii na trhu a skúsenostiam z oblasti cestovného ruchu máme stabilné zázamie a poskytujeme komplexné vysoko kvalitné služby.


Výhody cestovania s Dovolenka.sk

 • Nájdeme a porovnáme Prejdeme za vás ihneď desiatky tisíc zájazdov a vyberieme ten najvýhodjenší
 • Nezaplatíte ani euro naviac Cenu zájazdu si v žiadnom prípade na úkor klienta nenavyšujeme

Novinky na Dovolenka.sk

 • Kanárske ostrovy - celoročná lákavá turistika

  13.4.2016 – Vedeli ste odkiaľ sa vzal názov Kanárske ostrovy ? Názov je odvodený od latinského slova " canis " v preklade pes, pretože celé ostrovy strážili na obranu veľkí psi.

  Každý zo siedmich ostrovov je iný, ale všade sa stretnete s príjemným jarným počasím a teplým morom. Zo skúseností je tiež známe, že pre Kanárske ostrovy je charakteristický piesok. Všeobecne však platí, že nech už zvolíte akýkoľvek ostrov, budete spokojní a dostane sa Vám zaslúženej dovolenky a skvelého odpočinku.

  Dovolenka na Gran Canaria
  Dovolenka na Fuerteventuře
  Dovolenka na Lanzarote
  Dovolenka na Tenerife

 • V zime do exotiky alebo na hory

  9.11.2015 – Aj v zime môžete cestovať, s letom dovolenka nekončí. Je predsa toľko miest a toľko možností kam sa pozrieť. Navyše práve teraz vrcholia Last Minute zľavy do lákavej exotiky aj na lyžovanie v Alpách. Najlepšie ponuky na dovolenku v zime a veľké zľavy prebiehajú zrovna teraz, nenechajte si ich utiecť.

  Last Minute SAE
  Last Minute Rakúsko
  Last Minute Dominikánska republika
  Last Minute Taliansko

 • Last Minute - ceny padajú dole

  8.6.2015 – Šetríte si letnú dovolenku na poslednú chvíľu? Práve nastal čas. Ceny Last Minute zájazdov klesajú nízko, najlepšia doba na výber letnej dovolenky je v plnom prúde. Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku, je na čase vyraziť a užiť si leto.

  Last Minute Grécko
  Last Minute Bulharsko
  Last Minute Turecko
  Last Minute Chorvátsko
  Last Minute Egypt

 • Leto nás už volá!

  19.3.2015 – Letné First Minute sú v plnom prúde, nájdite si ideálny zájazd do Grécka, Bulharska, Turecka alebo do Chorvátska presne pre vás. Vyberte si zo širokej ponuky First Minute včas, tešiť sa môžete na svoje obľúbené hotely a hlavne na teplo, slniečko a kúpanie.

  First Minute Grécko
  First Minute Turecko
  First Minute Bulharsko
  First Minute Španielsko

 • Zimné radovánky na snehu

  14.10.2014 – Snehová nádielka je snáď to najlepšie, ako si užiť tohtoročnú zimu. A poriadna lyžovačka sa bez nej jednoducho nezaobíde. Aj keď na našich horách a kopcoch to nie je vždy jednoduché, stále tu máme istotu u našich susedov.

  Vytiahnite lyže a teplo sa oblečte, pretože tohtoročná zima sa vám ukáže v pravej sile.

  Rakúsko
  Taliansko
  Francúzsko
  Švajčiarsko

Naši partneri

Loga našich partnerů

Ďalších 306 CK