Last Minute - Tunisko

Tunisko leží na severe Afriky. Turistom ponúka Tunisko úplne ideálne podmienky pre rekreáciu. Je tomu tak vďaka Stredozemnému moru a nespočetnému množstvu pamiatok a zaujímavých miest. Môžete tu navštíviť bájne Kartágo, koloseum El Jem, historické mestá. Dougga a Sbeitla, oázy Gabes, Garda, Tozeur či Nefra, soľné jazero Chott El Jerid, piesočnaté duny alebo púštne mesto Douz. Ak túžite spoznať severnú Afriku, skúste Tunisko!

Niekoľko základných informácií:

Tuniská republika
Rozloha: 163 610 km2
Počet obyvateľov: 10 175 014
Hlavné mesto: Tunis
Hustota zaľudnenia: 60 obyv./km2
Štátne zriadenie: republika
Hlava štátu: prezident
Najvyššia hora: Dlabal Sambo (1 544 m n. m.)
Obyvatelia: 98 % Arabov, zbytok Európania a Židia
Úradný jazyk: arabský jazyk, v obchodnom styku častá francúzština
Náboženstvo: 98 % islam, zbytok kresťanstvo a judaizmus
Mena: tuniský dinár (TND = 1 000 millímov)

Čo nesmiete zabudnúť

Dobré pevné topánky – budú vhodné, pokiaľ sa chystáte na dlhšie prechádzky

Kalkulačka – dobrá pri zjednávaní cien

Dlhé nohavice a sukne, pokiaľ sa dá, v nekrikľavých farbách – nutné kvôli tunajšej arabskej kultúre

Pozor na klimatizáciu v autobusoch, občas tam býva naozaj zima

Lieky proti hnačkám – je dosť pravdepodobné, že ich budete potrebovať

Vízum

Pre organizované zájazdy nie je vízum potrebné. Pokiaľ sa však do krajiny chystáte na vlastnú päsť, neobídete sa bez neho. Cena za jeden vstup do krajiny na požadovanú dobu je okolo 250 Sk. K vybaveniu potrebujete 2 pasové fotografie a 2 vyplnené formuláre. Vybavenie obyčajne netrvá viac ako 3 dni.

Bezpečnosť

Tunisko patrí medzi veľmi bezpečné krajiny. Najčastejšími prehreškami tu bývajú drobné krádeže, avšak tie hrozia skôr od ostatných turistov, než od miestnych obyvateľov. Na uliciach sa naviac pohybuje veľké množstvo policajtov, narazíte na nich aj pri akejkoľvek zapadnutej križovatke.

Trošku odlišná situácia je však v púštnych oblastiach. Rozhodne sa nikam nevydávajte sami, bez toho aby ste o tom informovali svoje okolie. Potrebnými pomocníkmi by Vám  mali byť najmä mapa, kompas a hlavne dostatok vody. Autom je do púšte zakázáné  isť bez informovania polície.

Colné predpisy

Bezcolne je možné doviezť do krajiny alkoholické nápoje do 25 % alkoholu - 2 l na osobu, nad 25 % alkoholu – 1 l na osobu. 4000 ks cigariet, 250 ml parfému a rôzne darčeky, ktorých hodnota nepresahuje cca 250,- Sk/ks.

Pre vývoz všetkej fauny a flóry z krajiny je treba zvláštne povolenie ministerstva poľnohospodárstva. Vývoz antických predmetov  podlieha ministerstvu kultúry.

 

Podnebie

Podnebie v Tunisku nie je rovnorodé v celej krajine. Vnútrozemiu rovnako ako juhu panujú tropické africké teploty v lete až okolo 40°C. Subtropické podnebie s príjemnými 30°C je  v blízkosti Stredozemného mora. Asi najmiernejšie podnebie sa nachádza v okolí Hammametského zálivu.

Počasie

Asi najvhodnejším časom na pobyt v Tunisku je leto, najmä prázdninové mesiace júl a august, mimo tieto mesiace sa v Tunisku objavujú silnejšie vetry, ktoré nie sú práve najpríjemnejším spoločníkom na pláži.

Behom letného pobytu by vám tu malo krásne hriať slniečko. Väčšina zrážok prichádza  až behom zimných mesiacov, avšak to neznamená, že Vás  menšia dažďová prehánka nemôže stretnúť aj v lete. Tieto prehánky však bývajú naozaj veľmi krátke a netrvajú viac ako niekoľko minút.

Za tri tisícročia prešlo Tuniskom nespočetné množstvo rôznych národov, preto aj tunajšia kuchyňa patrí k tým najrozmanitejším. Každý z dobyvateľských či prisťahovaleckých národov tu totiž zanechal aj niečo zo svojho kuchárskeho umenia. Veľkým prínosom pre rozvoj kuchyne bola aj  tunajšia príroda a more. K dispozícii je tak obrovské množstvo čerstvej zeleniny ovocia alebo morských živočíchov. Veľký dôraz je  kladený rovnako na rozmanité korenia, bez ktorých sa neobíde žiadny tunajší pokrm. Túto klasickú tuniskú kuchyňu budete môcť ochutnať vo väčšine tunajších hotelov. Oficiálna kvalifikácia krčmičiek a reštaurácií je od jednej do troch vidličiek. Pokiaľ Vám ale miestna strava nezachutí, žiadny strach, Tunisania sú prispôsobivý národ a po európskom vzore si tu pochutíte aj na francúzskych pokrmoch.

Typické tuniské pochúťky:

Kuskus
Patrí medzi stálice miestnej kuchyne. Vyrába sa z rozomletej tvrdej pšenice či jačmeňa. K jeho vareniu sa používa špeciálny hrniec, v ktorého dolnej časti sa varí omáčka a v hornej sa v pare z omáčky varí kuskus. Do omáčky sa pridáva rajčinový pretlak, harissa a ďaľšie korenie, jahňacie, kuracie či rybie mäso, zemiaky a rôzna zelenina. Nakoniec sa kuskus zmieša s omáčkou a obloží mäsom a zeleninou, ktoré sa v nej uvarili.

Tažín
Sú veľmi obľúbené zapekané pokrmy z mäsa, vajec, strúhaného syra a zeleniny.

Harissa
Veľmi obľúbený druh korenia, jedná sa o pálivú pastu získavanú z usušených a mletých červených paprík. Pridáva sa do väčšiny tuniských omáčiek.

Šakšúka
Ďaľší z typických tuniských pokrmov. Varí sa z cibule, rajčín a paprík, ochutených korením a cesnakom, do ktorých sa poprípade pridá vajce.

Brik
Sú smažené placky z lístkového cesta plnené vaječnou či mäsovou plnkou. Podávajú sa ako predkrm.

Baklewa
Je sladký dezert. Tieto vynikajúce zákusky sú plnené mandľami, orieškami a následne namáčané v mede. Často bývajú obohacované  rôznymi druhmi sušeného ovocia alebo ďatľami.

Správnemu gurmánovi by nemal na  stole chýbať miestny vynikajúci mätový čaj alebo preslávená arabská káva ochutená niekoľkými kvapkami ružovej vody. Za ochutnanie  určite stoja aj vynikajúce suché vína a miestne pivo Celtia.

 

Tam a späť

S cestovnou kanceláriou

Do Tuniska robia zájazdy desiatky cestovných kancelárii. Ponúkané sú rôzne zájazdy – od lacnejších last minute až po luxusnejšie zájazdy do Tuniska. S cestovnou kanceláriou do Tuniska spravidla letíte charterovým letom, väčšinou relatívne veľmi blízko vášmu cieľovému miestu. Cestovné kancelárie samozrejme organizujú dopravu z letiska až do hotela.

Individuálna doprava - letecky

Asi najrýchlejší spôsob dopravy do Tuniska je lietadlom. Využiť môžete pravidelné linky alebo skúsiť niektorý z charterových letov, ktoré v lete pri nevyužitej kapacite vypredávajú cestovné kancelárie. Pravidelné linky prevádzkuje napríklad národný prepravca Tunisair alebo letecké spoločnosti Alitalia, Air France a ďaľšie.

Ďaľšie medzinárodné letiská sú  ešte v Monastire a na Djerbe. Na Djerbu však lietajú iba už zmieňované charterové lety.

Trajektom

Pokiaľ dáváte prednosť cestovaniu po súši a po vode, môžete skúsiť trajekt z niektorého z európskych prístavov. Pravidelné linky do Tuniska vyplávajú z francúzskeho Marseille, alebo talianskych prístavov v Neapole, Janove a Salerne. Zo Sicílie vyplávajú lode z Trapani. V lete sa do Tuniska dostanete tiež z Malty.

Doprava v krajine

V Tunisku sa jazdí rovnako ako vo väčšine Európy vpravo. Cesty sú  vo veľmi dobrom stave, avšak na úplnom juhu krajiny sa neobídete bez džípu.

Auto

Požičať si v krajine auto je asi najpohodlnejšou variantou. Autá v požičovniach sú v dobrom stave a na týžden Vás  požičanie bude stáť okolo 500 TD. Pohonné hmoty stoja okolo 0,43 TD/liter.

Mestská doprava

V Tunisku jazdia mestské autobusy a električky. V niektorých mestách väčšinou bývajú jedinou dopravou oranžové taxíky. Do 1 auta sa vojdú maximálne 3 osoby. Dajte si pozor, aby ste nasadli do vozidla s taxametrom.

Autobus

Autobusové linky majú celkom solídne pokrytie, takže robia dostupnými väčšinu zaujímavých miest. Ich úroveň je naviac veľmi slušná. Na hlavných trasách bývajú klimatizované, niekdy až príliš, preto si so sebou do batohu pre istotu vezmite teplý sveter. Behom leta a počas sviatkov bývajú  preplnené.

Louage

Jedná sa o  hromadný taxík. Väčšinou to bývajú biele vozidlá s červeným pruhom. Jazdia medzi väčšinou veľkých miest a vodiči vyvolávajú smer trasy. Odvezie 5-7 ľudí a na cestu vyráža, akonáhle sa voz naplní, obyčajne sa nečaká príliš dlho.

Ešte doma pri vyberaní z katalógu si starostlivo overte, aké služby máte zahrnuté v cene a aké nie. Tiež je dôležité si prečítať recenzie o danom hoteli, keďže nie všetky sa podobajú vyumelkovaným obrázkom v katalógu. Ďaľším pravidlom je automaticky odčítať 1 hviezdičku. To znamená, že hotel označený 4 hviezdičkami by na Slovensku zodpovedal 3 hviezdičkám.

Poloha

V zásade môžete byť ubytovaní v jednom z dvoch najčastejších typov hotelov:

1) Hotel pri pobreží mimo centrum diania
2) Hotel pri pobreží v blízkosti centra väčších miest

Mimo centrum diania

Znamená to, že v okolí Vašeho hotelu sa okrem iných hotelov a divokej prírody nevyskytuje takmer nič iné. Obchodíky, reštaurácie a bary tu nájdete veľmi ojedinele. Dovolenka v tomto type hotela je vhodná najmä pre tých, ktori uprednostňují kľud a pohodu.

V blízkosti centra väčších miest

Pokiaľ sa rozhodnete ubytovať v tomto type hotela, nebudete to mať ďaleko do rôznych trhovísk, obchodov a za zábavou.

Užitočná rada: Pri čítaní prospektov si dajte pozor na frázy „pri mori“ a „blízko mora“. Fráza „blízko mora“ totiž veľmi často znamená, že je hotel od mora celkom ďaleko a táto vzdialenosť zámerne nie je blížšie špecifikovaná. Ďaľšia dôležitá vec je, či je hotel od pláže oddelený miestnou komunikáciou alebo nie. Netreba vysvetľovať, ktorá varianta je pohodlnejšia a príjemnejšia.

Zariadenie

Zariadenie hotelov je veľmi komfortné a blízke tomu európskemu. Pozor si dajte na malý počet zásuviek, preto je dobré vziať si so sebou rozdvojku, pokiaľ sa chystáte využívať väčšie množstvo elektrických spotrebičov vyžadujúcich pripojenie do siete. Ďalej si dávajte pozor na zrkadlá, ktoré majú tendenciu zväčšovať, preto sa nezdeste,ak  budete mať pri pohľade do nich pocit, ako by ste na dovolenke „nabrali kilá“ – ide  iba o optický klam;-)

Zábava

Väčšina lepších hotelov ponúka svojim hosťom zábavu vo forme animačných programov. Najčastejším „animačným“ jazykom je  angličtina alebo nemčina. Animačné programy bývajú rôzne, či už vo forme večerného karaoke, turnajov v bazéne cez deň alebo rôznych vedomostných súťaží.

Kurz meny je pomerne stabilný, avšak je zakázaný akýkoľvek vývoz a dovoz tuniských dinárov. Aby ste pred odjazdom z krajiny mohli spätne zmeniť dináre za valuty (najlepšie doláre alebo eurá), musíte doložiť potvrdenie o ich predchádzajúcom zmenení, preto si všetky tieto doklady starostlivo  schovávajte. Späť na valuty sa potom dá zmeniť max. 30 % z predchádzajúcej zamenenej čiastky maximálne do výšky 100 TND.

V hlavnom meste aj  v ďaľších turistických strediskách sú  k dispozícii bankomaty. Prijímajú karty typu Visa, Visa Elektron, Mastercard. Kartou sa  dá tiež platiť v lepších hoteloch a reštauráciách.

Kurz

V posledných rokoch se pohybuje mezi 17-19 Sk/TND.

Nákupy

Hlavným pravidlom na trhoch je zjednávať,zjednávať, zjednávať. V Tunisku sa dá kúpiť veľké množstvo nádherných suvenýrov ako sú napríklad rôzne koberce alebo keramika. Avšak všetko býva až 10 x predražené, preto sa nebojte o tovar trošku zabojovať. Výnimkou sú klasické  obchody s pevne stanovenými cenami. Tu sa bohužiaľ už s finálnou cenou nič urobiť nedá a tovar vás tak bude stáť o niečo viac. Na druhej strane, v klasických obchodoch máte zase istotu kvality. Nie všetky (lepšie povedané skoro žiadne) „handmade“ veci z trhovísk sú  naozaj ručne robené.

Užitočná rada: V žiadnom prípade sa nepýtajte na cenu tovaru a nezjednávajte  niečo, o čo nestojíte. Pokiaľ sa raz s obchodníkom dohodnete na cene, mali by ste tovar kúpiť. Pokiaľ tak neurobíte, robíte jeden z najväčších hriechov a obchodník na Vás bude zosielať všemožné kliatby.

Bakšiš

Je poplatek za akúkoľvek službu, ktorú Vám niektorý z domorodých obyvateľov preukáže. Často bez ohľadu na to, či o ňu stojíte alebo nie? Preto majte neustále po ruke dostatok drobných, pretože sprepitné môžu miestni chcieť napríklad len za to, že se s Vami vyfotia.

Príklady cien:

Hlavné jedlo v reštaurácii – 6 TDN
Vstupné - pamiatky – 2 – 6 TDN

Klasika

Veľké turistické centrá  oplývajú rôznymi barmi, diskotékami a reštauráciami, kde sa môžete veselo baviť až do rána. Myslím, že o tomto se netreba viac rozpisovať.

Pláž a more

Jedinou zlou stránkou pláží je, že počas sezóny občas bývajú preplnené. More je v lete príjemne teplé, na jar a na jeseň to už  býva horšie. AJ sem Vás občas prídu zabaviť hoteloví animátori, ale oveľa väčší zážitok je príchod Tuaregov. Sú to arabskí jazdci, ktorí Vám prídu na svojich nádherných plnokrvníkoch spríjemniť pobyt na pláži svojím nevídaným umením. Atrakcia je to naozaj nádherná a určite stojí za pozornosť.

Šport

V Tunisku si môžete užiť celú radu rôznych druhov športov. Stačí si len dopredu zistiť, aké všetky služby dané ubytovacie zariadenie poskytuje. Medzi obľúbené vodné športy patrí napríklad vodné lyžovanie, windsurfing alebo parasailing. Zo suchozemských môžete skúsiť napríklad tenis, penanque alebo plážový volejbal. Za zmienku stojí  aj jazda na koni alebo na ťavách.

Golf

Je samostatnou kapitolou, keďže v Tunisku je doslova golfový raj. Hovorí sa, že akonáhle sa v Tunisku otvorí nové golfové ihrisko, okamžite sa z neho stane  chránená prírodná rezervácia – tak veľmi je okolitá krajina krásna a neporušená. Všetky sú naviac projektované proslávenými svetovými architektmi. Naviac nikdy nebývajú ďaleko od letiska a okúzlia Vás svojou estetickou dokonalosťou. Samozrejmosťou je individuálny prístup a možnosť zapožičania vybavenia priamo na mieste.

Relax

Luxusné hotely ponúkajú v rámci nadštandardných služieb tiež rôzne liečebné kúry a relaxačné cvičenia. Samozrejmosťou sú masáže a magnetické procedúry. Miestnou špecialitou je thalassoterapia. Tieto tradičné metódy pochádzajú už z dôb antického Ríma a boli ešte zdokonalené a rozvinuté v dobe turecko-arabskej nadvlády. Thalassoterapia je tu praktikovaná vo viac ako 25 centrách, zvyčajne sa nachádzajúcich v štor a päť-hviezdičkových hoteloch. Je pod kontrolou Ministerstva zdravotníctva Tuniska a je prísne regulovaná zákonmi, čo garantuje kvalitu morskej vody a kvalifikovanosť personálu, ktorý prevádza procedúry za prítomnosti lekára. Ceny sú veľmi priaznivé.


Nájdené 144 termínov dovolenky.

Cena od 457 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

DAR KHAYAM

Termín zájazdu: 07.05.-14.05.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: All Inclusive
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Hammamet

Ďalšie termíny tohto zájazdu
07.05.-14.05.2019
Letecky (Praha)
Last Minute od 457 €
Detail zájazdu
Cena od 420 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

PALMYRA HOLIDAY RESORT

Termín zájazdu: 07.05.-14.05.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: All Inclusive
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Monastir

Ďalšie termíny tohto zájazdu
07.05.-14.05.2019
Letecky (Praha)
Last Minute od 420 €
Detail zájazdu
Cena od 485 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

JAZ TOUR KHALEF

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: All Inclusive
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Sousse

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 29% Last Minute od 485 €
Detail zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 34% Last Minute od 707 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 34% Last Minute od 707 €
Detail zájazdu
05.03.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 29% Last Minute od 485 €
Detail zájazdu
12.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 29% Last Minute od 485 €
Detail zájazdu
Cena od 590 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

MÖVENPICK RESORT & MARINE SPA

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: All Inclusive
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Sousse

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Last Minute od 764 €
Detail zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Last Minute od 889 €
Detail zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Last Minute od 590 €
Detail zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Last Minute od 1 229 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Last Minute od 1 229 €
Detail zájazdu
Cena od 420 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

NESRINE

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: Polopenzia
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Hammamet

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 1% Last Minute od 546 €
Detail zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 2% Last Minute od 420 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 1% Last Minute od 546 €
Detail zájazdu
05.03.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 2% Last Minute od 420 €
Detail zájazdu
12.03.-26.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 1% Last Minute od 546 €
Detail zájazdu
Cena od 347 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

MARABOUT

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: Polopenzia
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Sousse

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 347 €
Detail zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 396 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 396 €
Detail zájazdu
05.03.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 347 €
Detail zájazdu
12.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 347 €
Detail zájazdu
Cena od 525 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

ROYAL THALASSA MONASTIR

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: All Inclusive
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Monastir

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 760 €
Detail zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 525 €
Detail zájazdu
05.03.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 525 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 760 €
Detail zájazdu
12.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 525 €
Detail zájazdu
Cena od 388 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

HOUDA YASMINE HAMMAMET

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: Polopenzia
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Hammamet

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 481 €
Detail zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 388 €
Detail zájazdu
05.03.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 388 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 481 €
Detail zájazdu
12.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 388 €
Detail zájazdu
Cena od 578 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

IBEROSTAR ROYAL EL MANSOUR & THALASSO

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: All Inclusive
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Mahdia

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 578 €
Detail zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 861 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 861 €
Detail zájazdu
05.03.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 578 €
Detail zájazdu
12.03.-26.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 861 €
Detail zájazdu
Cena od 457 €
Last Minute (cena za osobu od 0 €)

MAHDIA PALACE

Termín zájazdu: 26.02.-05.03.2019
Úroveň hotela: ***
Strava: All Inclusive
Dlžka pobytu: 8 dní
Doprava: Letecky (Praha)
Více informací o zájezdu

Tunisko
Oblasť: Mahdia

Ďalšie termíny tohto zájazdu
26.02.-05.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 457 €
Detail zájazdu
26.02.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 618 €
Detail zájazdu
05.03.-19.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 618 €
Detail zájazdu
05.03.-12.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 18% Last Minute od 457 €
Detail zájazdu
12.03.-26.03.2019
Letecky (Praha)
Zľava 17% Last Minute od 618 €
Detail zájazdu